Vaterpololiga prvaka

Neočekivan poraz ‘jugaša‘ kod ‘fenjeraša‘ Sabadella: za plasman na završni turnir morati će dobiti nekog od najjačih

Piše Tonči VLašić
21. ožujka 2023. - 21:57

Novi poraz Jugaša. Na gostovanju kod Astrapool Sabadella, fenjeraša skupine upisali su poraz, te će se morat vaditi kod kuće protiv sastava iz vrha, Ferencvarosa i(li) Novog Beograda. Ne uspiju li, mogli bi ostati bez nastupa na Final 8, završnom turniru europske Lige prvaka.

Utakmica? Josep Bonet, pa dva puta Bernat Sanahuja, i kad je na semaforu zasvijetlilo Astrapool Sabadell – Jug Adriatic osiguranje 3:0 u 4. minuti, smrklo se Vjeko Kobešćaku. Što je tad sve izgovorio jugov trener, to nije za svačije uši, ali je ‘upalilo‘ u tom trenutku, pa je hrvatski prvak uzvratio domaćinu na isti način. Kad je lider španjolskog prvenstva prekinuo niz gostiju, te poveo 6,6 sekundi prije kraja prve četvrtine s 4:3, i taj ‘sitniš‘ od vremena bio je dovoljan da se opet izjednači...

17. travanj 2024 00:35