Vaterpololiga prvaka

Jugaši ‘ubili‘ Spandau 04, njemački doprvak nije mogao pratiti ritam hrvatskog prvaka

14. prosinca 2020. - 19:10

Jugaši su 'ubili' Spandau 04, njemački doprvak nije mogao pratiti ritam hrvatskog prvaka, koji je ostvario uvjerljiv uspjeh na startu prvog turnira skupine 'A' europske Lige prvaka, koji se igra u Italiji, u Ostiji pokraj Rima, u centru talijanskog vaterpolskog saveza.

U prvom poluvremenu serija 8:0 Jugaša, te je pitanje pobjednika bilo riješeno već krajem druge četvrtine. Između prvog i drugog pogotka Spandaua 04 prošlo je 11 minuta i 10 sekundi.

Redom, prva četvrtina: sjajno je povukao Garcija, prevario čuvara, te još bolje proigrao Papanastasioua. Točno nakon dvije minute igre hrvatski prvak je poveo s 1:0. Juengling je izjednačio na 1:1. Ostao je sam na krilu. Benić ga nije uspio zaustaviti. U 4. minuti Lončar je zaradio isključenje.