VaterpoloLEN Eurokup

Jadran umalo iznenadio domaćina: Sabadell u posljednjoj četvrtini uspio preokrenuti rezultat i ubilježiti minimalnu pobjedu

4. prosinca 2020. - 19:59

Malo je nedostajalo da Jadran pobjedom otvori kvalifikacije LEN Eurocupa, no domaći Sabadell bio je bolji u odlučujućim trenucima. Jadran je loše otvorio utakmicu, Sabadell je poveo 3:0, a Jadrana je na listu iz peterca upisao Milardović smanjivši na 3:1. Prva četvrtina je završila tim rezultatom, a Splićani su odlično otvorili drugu dionicu. Burić je iz igre zabio za 3:2, a iz peterca je izjednačio kapetan Šetka. Odličnu četvrtinu Jadran je zaključio još jednim golom iz peterca, zabio je Zvonimir Butić i Splićani su s plus jedan otišli na poluvrijeme.

Ista je prednost ostala i nakon treće četvrtine u kojoj smo vidjeli šest golova, po tri na svakoj strani.

Tu zadnju četvrtinu bolje su otvorili domaći, poveli 8:7, a onda je Šetka iz još jednog peterca izjednačio. No,...

19. travanj 2024 19:01