Vaterpolosplićani nadigrani

Jadran poražen od Novog Beograda u derbiju kola Regionalne lige

Piše SPORT SD
26. studenog 2022. - 22:17

U ludoj završnici pobjeda u derbiju kola ipak je pripala Novom Beogradu. Tri i pol minute prije kraja golom Strahinje Rašovića Beograđani su poveli 12:8, ali jadranaši se nisu predali i serijom od 3:0 koju je zaključio Dobud minutu i 33 sekunde do kraja stigli na samo 12:11.

Trebao se Jadran još jednom obraniti, a bili su blizu. Udarac Skoumpakisa pogodio je gredu, ali lopta se od leđa Jadranovog golmana Ivana Marcelića ipak "ukotrljala" iza gol crte. Nedostajalo je malo sreće da Splićani imaju napad za remi, ali nije je bilo.

Nevjerojatno zvuči podatak da smo u prvoj četvrtini vidjeli čak 11 golova, šest u Jadranovoj mreži, a pet iza leđa golmana Novog Beograda. Neće treneri biti zadovoljni obrambenim zadacima, ali obe su momčadi pokazale da raspolažu zavidnim napadačkim a...

19. travanj 2024 14:54