Strani nogometEuropska večer

Spartak srušio Napoli, Legia šokirala Leicester, Partizan došao do nove pobjede

30. rujna 2021. - 21:11

Nogometaši moskovskog Spartaka priredili su iznenađenje pobijedivši na gostovanju lidera Serie A Napoli sa 3-2 u susretu 2. kola skupine C Europske lige, dok je u drugom dvoboju iz ove skupine Legija u Varšavi porazila Leicester City sa 1-0.

Spartak je u Napulju priredio iznenađenje porazivši vodeću momčad talijanskog prvenstva Napoli sa 3-2 premda je domaćin poveo već nakon 11 sekundi igre. No, ključnim se pokazalo isključenje Maria Ruija u 30. minuti nakon čega je Spartak s igračem više okrenuo rezultat nanijevši Napoliju prvi poraz ove sezone.

Domaćin je poveo već nakon 11 sekundi golom Elifa Elmasa, no Napoli je u 30. minuti ostao s igračem manje nakon što je pocrvenio Mario Rui. U posljednjim trenucima prvog dijela slovački sudac Ivan Kružliak je dosudio kazneni udara...

24. travanj 2024 09:08