Sjajna večer Hrvata: hat-trick Ante Rebića, strijelci i Pašalić te Brozović

12. svibnja 2021. - 23:05

Hrvatski nogometaši Ante Rebić, Marcelo Brozović i Mario Pašalić imali su sjajnu večer u dvobojima 36. kola talijanskog prvenstva upisavši se među strijelce u pobjedama Milana, Intera i Atalante.

Jedan od junaka večeri bio je Ante Rebić koji je u gostujućoj pobjedi Milana protiv Torina 7-0 zabio tri gola i to u razmaku od svega 12 minuta.

Rebić je zabio zadnja tri gola za goste (67, 72, 79) stigavši do brojke od 11 pogodaka ove sezone. Rebić je upisao i asistenciju Theo Hernandezu za 4-0 u 62. minuti. Hernandez se upisao među strijelce i u 19. minuti, a golove za Milan zabili su i Franck Kessie (26-11m), te Brahim Diaz (50). Rebić je igrao do 80. minute kada je umjesto njega u igru ušao Mario Mandžukić.

Novi prvak Inter je na San Siru pobijedio Romu sa 3-1, a Nerazzurri ...

24. travanj 2024 13:53