Strani nogometeuropska liga

Sevilla uvjerljiva na svom travnjaku, Monaco ostvario veliku pobjedu na gostovanju kod njemačkog Bayera

16. veljače 2023. - 23:22

Nogometaši Seville i Monaca ostvarili su pobjede u prvim susretima play-offa za plasman u osminu finala Europske lige, dok je Nantes na gostovanju u Torinu odigrao 1-1 protiv Juventusa.

Najuvjerljiviju pobjedu u prvim susretima play-offa Europske lige ostvarila je Sevilla porazivši na svom terenu PSV Eindhoven sa 3-0.

Prvu priliku na utakmici imali su gosti, Ismael Saibari je u 10. minuti pucao, ali je Bono obranio. Uzvratio je Ivan Rakitić u 32. minuti, ali je njegov pokušaj iz slobodnog udarca završio pored gola.

U posljednjim trenucima prvog dijela Sevilla je ipak povela, a strijelac je bio Youssef En Nesyri nakon dodavanja Jesusa Navasa. PSV je u prvom dijelu bio bolji, imao je više od igre, ali se na odmor otišlo vodstvom domaćina.

U nastavku susreta Sevilla se razigrala, a ...

20. travanj 2024 12:37