Savršeni West Ham, luda utakmica i pobjeda Ballkanija, Omonija namučila United, Mađari stradali u Beogradu

6. listopada 2022. - 21:16

Nogometaši West Hama nastavili su savršeni put kroz skupinu B Konferencijske lige, a u 3. kolu je engleska momčad u gostima svladala Anderlecht 1-0.

Dugo su mreže mirovale na tom susretu, a svom je sastavu treću pobjedu u ovom natjecanju osigurao sjajni talijanski napadač Gianluca Scamacca koji je u 79. minuti postigao jedini pogodak.

Nakon dva startna poraza premijernu je pobjedu u toj skupini B ostvario danski Silkeborg i to sa stilom. Pred svojim navijačima Silkeborg je pobijedio rumunjsku Steaua 5-0, a sve je bilo gotovo nakon prvih 45 minuta kada je domaćin imao tri gola prednosti. Strijelci su bili Klynge u 3., Kuks u 7. i Helenius iz jedanaesterca u 35. minuti. U nastavku su dodatno Rumunje potopili Porgarson i Adamsen.

U skupini C pogodaka nije bilo u Poznanu gdje su 0-0 od...

23. travanj 2024 08:09