Roma i Mourinho se osramotili u Norveškoj, većina utakmica završila remijima

21. listopada 2021. - 21:06

U najzanimljivijim dvobojima popodnevnog programa 3. kola Europske lige u Rimu i Sevilli nije bilo pobjednika.

Lazio i Marseille su odigrali 0-0, a Duje Ćaleta-Car je odigrao cijelu utakmicu za goste, dok je Toma Bašić igrao do 57. minute za domaće.

Betis i Bayer su u Sevilli igrali 1-1. Petnaest minuta prije kraja Gonzales je iz penala doveo Betis u vodstvo, a Nijemce je poraza spasio Andrich (82).

U danu s puno remija zu Danskoj su Midtylland i Zvezda odigrali 1-1, a u istoj skupini je Braga slavila kod Ludogoreca s 1-0 i probila se na drugo mjesto iza beogradske momčadi.

Treće kolo Konferencijske lige obilježili su porazi nominalno najjačih klubova Tottenhama i Rome.

Roma Josea Mourinha dožibjela je sramotan poraz od čak 1-6 od Bodo Glimta. To je za Romu možda i najteži euro...

19. travanj 2024 12:13