Rennes ispustio 3-0,, važne pobjede Fiorentine i Nice, solidne igre Majera, Katića, Bašića i Milića

27. listopada 2022. - 20:58

Hrvatski nogometni reprezentativac Lovro Majer igrao je za rennes do 70. minute u 3-3 remiju na gostovanju kod Fenerbahcea u Istanbulu u susretu 5. kola skupine B Europske lige, a francuski sastav propustio je veliku priliku osigurati prvo mjesto u skupini i izravni ulazak u osminu finala ovog natjecanja.

Nakon pola sata igre bilo je 3-0 za Rennes golovima Gourija (5, 30) i Terriera (16), a i Majer je u 10. minuti sjajnim udarcem sa 20-ak metara zatreao suparnički mrežu no taj pogodak je poništen zbog zaleđa u početku akcije. No, Valencia (42) je prije odlaska na odmor uspio postići prvi gol za domaće da bi Zajc (82) i Emre Mor (88) pred kraj susreta uspjeli poravnati na 3-3.

Uoči posljednjeg kola Rennes i Fenerbahce tako imaju po 11 bodova te su osigurali proljeće u Europskoj ligi...

24. travanj 2024 04:57