Strani nogometljut kao ris

Koeman pronašao krivce za poraz svoje momčadi u sucima: Zakinuti smo za čisti penal, a nisam zadovoljan ni sudačkom nadoknadom

Piše SN
11. travnja 2021. - 00:21

Real Madrid je pobjedom u El Clasicu preuzeo tron Primere. Bijeli su slavili 2:1, a čini se da bi remi bio najpravedniji ishod, bar ako se pita trenera Barcelone, pišu Sportske novosti.

"Čisti penal, zakinuti smo za čisti penal!", rekao je Ronald Koeman.

Najviše ga muči 84. minuta i duel Braithwaitea, koji je pao nakon dvoboja s Mendyjem. realov lijevi bočni pritom jest povukao napadača gostiju, ali čini kako kontakt nije bio baš tog intenziteta da je sudac trebao svirati kazneni udarac. No, svakako je riječ o dvojbenoj situaciji...

"Ono je bio penal na Braithwaiteu, a nisam zadovoljan ni sudačkom nadoknadom. Igralo se samo četiri minute, a sudac je tri minute potrošio na neke tehničke stvari vezano uz uređaj na ruci", rekao je Koeman i zaključio: