Strani nogometdobar start

Igor Tudor uspješno započeo svoj mandat: Marseille uvjerljivo slavio protiv Reimsa na otvaranju francuskog prvenstva

8. kolovoza 2022. - 07:23

Nogometaši Olympique Marseillea na svom su Velodromeu svladali Reims sa 4-1 u posljednjoj utakmici prvog kola francuskog prvenstva i tako donijeli hrvatskom stručnjaku Igoru Tudoru prvu pobjedu u službenoj utakmici na klupi prošlosezonskog doprvaka Francuske.

Za prvi pogodak domaće momčadi pobrinuo se stoper Reimsa Belgijac Wout Faes koji je u 13. minuti potezom rasnog strijelca uklizao na jedan ubačaj s desne strane i zakucao loptu u mrežu pokraj nemoćnog vratara Patricka Pentza.

Na drugi pogodak je Tudorova momčad čekala do posljednjih sekundi prvog dijela, kad je u drugoj minuti sučevog dodatka Portugalac Nuno Tavares dobio loptu na lijevom krilu, sjurio se prema sredini i potom s ruba kaznenog prostora pogodio donji lijevi kut.

Udarci domaćih igrača u dva su navrata u p...

25. travanj 2024 14:35