Strani nogomettalijani prejaki

Česi uoči Hrvatske doživjeli katastrofu, Slovenci zabili šesticu

4. lipnja 2021. - 23:13

Suparnik hrvatske nogometne reprezentacije u skupini D na skorašnjem EURU Češka u petak je u pripremnoj prijateljskoj utakmici pretrpjela težak 0-4 (0-2) poraz na gostovanju od Italije u Bologni.

Sjajno je raspoložen bio talijanski napadački dvojac Immobile-Insigne, svaki je postigao po pogodak uz po još jednu asistenciju. Immobile je doveo Italiju u vodstvo u 23.minuti nakon što je nejgov udarac pogodio u blok češkog braniča Čelustke, promijenio smjer i prevario Pavlenku, na 2-0 povisio je Barella u 42. minuti, a i njegov udarac sa 20-ak metara pogodio je češkog braniča Borila te promijenio smjer.

U nastavku je Italija postigla još dva gola, oba nakon sjajnih proigravanja, prvo je Immobile u 66. minuti odlično proigrao Insignea koji je rutinski svladao Pavlenku, da bi u 73...

19. travanj 2024 14:11