Rukometdalmatinke u naletu

Velikim preokretom rukometašice splitskog ŽARK-a, na krilima Anđele Mihaljević, stigle su do vrijedne pobjede

Piše Ivan Renić, Branko Kulidžan
23. siječnja 2023. - 21:00

ŽARK Split – Osijek 28:27 (14:16)

Velikim preokretom rukometašice splitskog ŽARK-a stigle su do vrijedne pobjede nad Osijekom. U maloj dvorani na Gripama bolje su otvorile gošće. Nakon 30 minuta imale su dva pogotka viška. U istom ritmu krenule su i u drugo poluvrijeme. U 38. minuti imale su tako +6 (16:22). Trgnule su se tada domaće i strašnom serijom do kraja preokrenule rezultat. Dogodilo se to najviše zahvaljujući 16-godišnjoj Anđeli Mihaljević koja je zabila zadnja tri pogotka svoje ekipe, te blokirala posljednji pokušaj Osječanki. Sjajno izdanje Mihaljević je zaključila s pet pogodaka na svom kontu.

ŽARK Split: Bužančić (8 obrana), Crnjak (5 obrana), Zorica, Zanjko, Galić, Mažurin (5), Lovrić (4), Nejašmić, Mihaljević (5), Kljaković Gašpić (4), Petričević (2), Per...

27. travanj 2024 12:36