RukometEuropska liga

Težak poraz Nexea na gostovanju u njemačkom Goeppingenu

11. travnja 2023. - 23:12

Rukometaši Nexea iz Našica u prvoj su utakmici četvrtfinala Europske lige na gostovanju u njemačkom Goeppingenu pretrpjeli težak 23-32 (9-15) poraz.

Janko Kević sa sedam i Luka Moslavac sa šest golova bili su najefikasniji u sastavu Nexea, dok su Marcel Schiller i Kevin Gulliksen postigli po sedam pogodaka za Goeppingen.

Našićani su dobro započeli dvoboj, poveli sa 5-3, no tada je na scenu stupio hrvatski vratar na golu njemačkog sastava Marin Šego koji je s nekoliko odličnih intervencija pokrenuo svoju momčad. Goeppingen je vrlo brzo okrenuo rezultat u svoju korist, poveo sa 10-6, do kraja prvog poluvremena stvorio i šest golova razlike (15-9) da bi u nastavku prednost rasla i do najvećih 10 razlike (23-13, 24-14). Nexe se uspio primaknuti na 26-19 uz napad na 10-ak minuta prije k...

02. svibanj 2024 23:17