Rukometdalmatinski derbi

Odlična Sara Marendić povukla Splićanke do velikog trijumfa

16. studenog 2020. - 07:22

Nakon deset minuta dalmatinskog derbija rezultat je bio poravnat (5:5), a onda se Split 2010 počeo mic po mic odvajati te je na odmor otišao s prednošću 15:11.

U tom je razdoblju Justina Stojanov postigla šest golova, od toga pet s crte sedam metara. Drugi dio igre domaći je sastav otvorio serijom 6:1 za vodstvo 21:12 u 39. minuti i od tog je trenutka bez problema kontrolirao rezultat.

Tijekom cijelog susreta odlična je u redovima Splita 2010 bila Sara Marendić sa sedam golova iz isto toliko udaraca, a s krila je neumoljivo trpala Anđela Romić koja je s osam pogodaka bila najefikasnija igračica utakmice.

Ekipi s Gripa to je bila treća pobjeda sezone i sada ima šest bodova, a Dalmatinka ostaje na jednoj pobjedi i četiri osvojena boda. Oba sastava opet su u akciji već za dva dan...

25. travanj 2024 01:37