RukometLiga za ostanak

Metkovci i Kaštelani redaju pobjede i s vrha tablice gledaju, Trogirani ostali za gol ‘prekratki‘

Piše Ivan Renić
21. ožujka 2023. - 21:50

Ribola Kaštela – Osijek 26:23 (15:10)

Treću pobjedu u nizu upisali su rukometaši Ribole Kaštela. Na sućuračkoj Sokolani svladali su Osijek u utakmici s dva oprečna poluvremena. Furiozno su krenuli Kaštelani. U 19. minuti bilo je 11:3. Šest pogodaka u tom periodu zabio je Kaštelan. Domaći su tako na predah otišli s pet golova viška. Međutim, živnuo je Osijek u nastavku, približili se na samo dva gola minusa. Upalio se potom Olić na golu i s nekoliko važnih obrana vratio mir Kaštelanima. Veliku pobjedu domaćima su u finišu utakmice donijeli Milas i Tomaš. Najefikasniji na koncu je bio stopostotni Kaštelan sa sedam golova, dok je Olić dodao 13 obrana. Osijeku nije pomoglo ni 10 pogodaka Vašarevića. Kaštelani su tako skočili na drugo mjesto, odmah iza vodećeg Metkovića....

19. travanj 2024 10:36