Rukometliga prvaka

Magdeburg bolji od PPD Zagreba: ‘plinari‘ će potvrdu prolaska u osminu finala morat će potražiti protiv Porta i Gudmea

22. veljače 2023. - 22:43

U prvom susretu 13. kola A skupine rukometne Lige prvaka PPD Zagreb je u Areni izgubio od Magdeburga sa 25-31 i potvrdu prolaska u osminu finala morat će potražiti u posljednja dva susreta protiv Porta i Gudmea.

Hrvatski prvak je dobro ušao u susret, veći dio prvog poluvremena je bio ravnopravan, no Magdeburg je u drugom poluvremenu pobjegao na šest golova viška i potom kontrolirao susret do kraja.

Magdeburg se ovom pobjedom približio vodećem PSG-u na dva boda zaostatka, no francuski prvak ima i susret manje, dok će Zagreb bodove za potvrdu plasmana u osminu finala morati tražiti u susretima protiv Porta i Gudmea.

PPD Zagreb je poveo je 3-1, no uslijedila su tri gola njemačkog prvaka za vodstvo 4-3. Gosti su u 12. minuti prvi puta stigli do dva gola prednosti (6-4), no Zagreb ...

18. travanj 2024 15:36