Rukometnova dva boda na kontu kauboja

Hrvatski rukometaši i lošom partijom preko Slovenije (FOTO)

18. siječnja 2012. - 20:43

Isti rezultat na kraju, kao i protiv Islanđana, ali ipak sa drugačijim načinom. Nije bilo infarktne završnice prvenstveno zbog velikog iskustva Ivana Balića koji je u posljednjih 15 minuta preuzeo dirigentsku palicu i od 20:20 odveo „kauboje“ do pobjede. Mogla je biti pobjeda i uvjerljivija, imalo se mogućnosti za to, ali o tome će izbornik Slavko Goluža na miru popričati sa igračima. Obrana nam je unatoč odličnom Mirku Aliloviću opet bila propusna jer primamo puno pogodaka.

Slovenci su odlično otvorili dvoboj, no kako nije bilo obrana vratara, padao je „gol za gol“ sve do našeg prvog vodstva od 4:3 kada je Alilović „skinuo“ prvu loptu, a Manuel Štrlek bio precizan u kontri. Nije išlo Škofa, lako smo ga probijali i već u (ne)sretnoj 13. minuti imali smo prvi put četiri ...
21. rujan 2024 19:15