Ostalosjajne dvije vožnje dovoljne za nove vrijedne bodove, no...

VJEČNI DRUGI Kostelići i dalje bez krune na Sljemenu; Ivica: Valjda mi je suđeno (FOTO, VIDEO)

6. siječnja 2011. - 19:46
Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić ponovno je na postolju Snow Queen Trophy voženog na Sljemenu. Osvojio je drugo mjesto sa samo deset stotinki zaostatka za pobjednikom Andreom Myhrerom koji je odvozio odličnu drugu utrku. Kostelić je tako po treći put osvojio drugo mjesto na "svojoj" stazi (prije toga 2008 i 2009. - na prva dva izdanja muškog slaloma).

Priča dana je ipak treće mjesto Šveđanina Mathiasa Hargina koji je prvu vožnju završio na 30. mjestu, i u drugu utrku krenu kao prvi. Stazu na Crvenomm spusti prošao je fantastično i na kraju je osvojio treće mjesto. Zapravo ga je tek Myhrer kao 25 vozač uspio pomaknuti sa vodeće pozicije, a zatim ga je prešao i Kostelić.

Vodeći nakon prve vožnje Talijan Guiliano Razolli nije izdržao pritisak i nakon vodstva na p...
28. rujan 2024 07:17