Ostalodrama do kraja

Splićani i Kaštelani i dalje igraju za finale, odlučivat će nijanse

Piše Darko Rapić
14. travnja 2021. - 23:17

U drami petog seta favorizirana Mursa uspjela je sačuvati vlastite ambicije, ali su do pobjede došli 'kroz iglene uši'. Osječani su se dva puta vraćali u susret nakon izgubljenih setova, a uporni Splićani jednostavno su htjeli ispisati povijest.

Najuzbudljivije je bilo u petom setu koji je pobjednika našao u malom produžetku. Bilo je 16:14 za Mursu, domaći igrači mogu žaliti propušteno vodstvo tijekom cijelog seta.

Treća utakmica na rasporedu je za vikend u Osijeku gdje je Split itekako pokazao kako može pobijediti.

Odbojkaši Ribole Kaštela uspjeli su izboriti 'majstoricu' za finale doigravanja za prvaka Hrvatske. U dva i pol sata iscrpnoj borbi protiv zagrebačke Mladosti momci Ivana Rančića slavili su rezultatom 3:2 (25:20, 25:22, 18:25, 24:26, 15:10).