OstaloVESLANJE

Kup Dalmacije: iz Metkovića Makarani kući s 19 medalja

Piše Mladen Bagić
4. listopada 2022. - 21:06

Preko 300 natjecatelja okupilo se na 2. kup regati Veslačkog saveza Dalmacije u dolini Neretve, među njima i VK Biokovo.

- Naši veslači ostvarili su vrhunski rezultat. Osvojili smo ukupno 19 medalja: 9 zlatnih, po 5 srebrnih i brončanih. U ukupnom poretku od 12 klubova smo bili treći, a juniori B osvojili su pehar ukupnog pobjednika za svoju kategoriju - kazao nam je trener Luka Srzić.

Zlato su osvojili: Marina Ivanac i Ela Čović, dvojac juniorke B, Luka Gudelj, samac juniori B, Lucija Lendić i Elena Talaja dvojac kadetkinje, Stipe Ursić, samac kadeti, Niko Ćulav, samac juniori, Helena Glavina, samac juniori, Marina Ivanac, samac juniorke B, Ela Čović, samac juniorke B, Lucia Šiško, Paola Radalj, Lorena Talaja, Lejla Panžić, četverac kadetkinje; Srebro: Vita Granić, sam...

24. lipanj 2024 14:23