Ostalodojmovi aktera

Filip Zubčić nakon velikog uspjeha za hrvatsko skijanje: Sretan sam kako sam odradio utrku, još je ljepše da smo sva četvorica izborili drugu vožnju

6. siječnja 2021. - 17:37

Izjave hrvatskih skijaša nakon povijesnog rezultata muške reprezentacije u utrci na sljemenskom Crvenom spustu, u kojoj su sva četvorica koja su se našli na startu osvojili bodove za Svjetski kup.

Filip Zubčić je osvajanjem petog mjesta ostvario najbolji plasman u karijeri, a to mu je do danas bila 15. pozicija sa sljemenske utrke 2015.:

"Jako sam sretan i ponosan kako sam odradio današnju utrku. Još je ljepše da smo sva četvorica izborili drugu vožnju i na kraju osvojili bodove. Odličan rezultat na prvom od sljedećih sedam slaloma koji sljede u ovom mjesecu. Čestitam dečkima i nadam se da možemo još bolje na sljedećim utrkama."

Matej Vidović je osvojio 12. mjesto te poboljšao svoj najbolji rezultat u Svjetskom kupu, također ostvaren na Sljemenu, kad je prije dvije godine...

19. travanj 2024 06:42