Ostalofutsal derbi

Domaćin dobro krenuo, ali ga je branitelj naslova preokrenuo: Omišanima derbi u Makarskoj i ‘jedinica’ pred doigravanje

Piše Jakov Kovačević
25. veljače 2021. - 13:36

U posljednjem susretu 13. kola 1. HMNL Novo vrijeme Apfel dočekalo je omiški Olmissum. Riječ je o derbiju koji je bio odgođen zbog nastupa Omišana u osmini finala Lige prvaka protiv ruskog KPRF-a.

U zanimljivom i neizvjesnom prvom poluvremenu domaći su na otvaranju utakmice došli do prednosti, nakon dodavanja Pulinha Kazazić je sa šest - sedam metara snažnim i preciznim udarcem zabio za 1:0. Omišani su poravnali rezultat u devetoj minuti, nakon što je K. Herceg odbio udarac Pavića lopta je došla do Jelovčića koji ju je s tri - četiri metra pospremio u praznu mrežu domaćih.

Tek što se u nastavku krenulo s centra Olmissum je preokrenuo, Jurlina je prošao po desnom boka i s desetak metara zakucao loptu u mrežu nemoćnog J. Hercega za 1:2. Svaka dvojba oko pobjednika ovog de...

16. travanj 2024 15:50