Sjajne partije Šarića i Šamanića u pobjedama svojih klubova, Zubac poražen u gostima kod Celticsa

3. ožujka 2021. - 09:24

Hrvatski košarkaši Dario Šarić i Luka Šamanić su sinoć odigrali sjajne partije u pobjedama svojih Phoenix Sunsa, odnosno San Antonio Spursa.

Dario Šarić je bio najboji strijelac Phoenixa  koji su u gostima sa 114-104 pobijedili aktualne prvake Los Angeles Lakerse. On je pobjedi svoje momčadi pridonio sa 21 košem (šut iz igre 7/17, trice 2/5) te pet koševa, tri asistencije i jednom ukradenom loptom u 26 minuta provedenih na terenu.

Mikal Bridges je dodao 19 koševa, a Deandre Ayton i Devin Booker, koji je isključen u trećoj četvrtini, po 17 koševa svaki. Ovom pobjedom su se Sunsi izjednačili na drugom mjetu s Lakersima u Zapadnoj konferenciji. Lakersima nije pomoglo ni 38 koševa LeBrona Jamesa.

Luka Šamanić je domaćoj pobjedi svojih San Antonio Spursa od 119 - 93 nad Ne...

19. travanj 2024 21:47