NBA preokret: Milwaukee na mali korak do naslova

18. srpnja 2021. - 09:08

Nakon dva uvodna poraza, Milwaukee Bucksi upisali su treću uzastopnu pobjedu u finalu doigravanja NBA lige i poveli sa 3-2 u pobjedama, te u srijedu ujutro po hrvatskom vremenu imaju priliku osvojiti naslov prvaka NBA lige. Noćas su Milwaukee Bucksi u gostima u uzbudljivoj završnici dobili Phoenix Sunse sa 123-119, a do trijumfa predvodio ih je Giannis Antetokounmpo sa 32 koša, 9 skokova i 6 asistencija.

Junak Bucksa iz prethodne utakmice Khris Middleton upisao je 29 koševa i 7 skokova, a Jrue Holiday 27 poena, 13 asistencija i 3 ukradene lopte.

Phoenix je u utakmicu krenuo furiozno i prvu četvrtinu završio je sa 16 koševa prednosti (37-21), ali onda je uslijedio preokret u drugoj dionici, koju su gosti dobili sa 19 poena razlike i na poluvremenu su imali tri koša viška...

19. travanj 2024 05:53