Hajdukjadranski derbi

Livaja je zabio dva gola, Mlakar donio pobjedu za dugo sjećanje, ali za junaka ovaj put biramo Valdasa Dambrauskasa

22. studenog 2021. - 09:33

Junak pobjede Hajduka može bit Marko Livaja jer je zabio dva gola, i trećeg, ali nije priznat, prvi je posebno efektan, a drugi je hladnokrvna egzekucija s bijele točke za 2:2.

Međutim, za junaka biramo ovaj put Valdasa Dambrauskasa, krenuo je sa tri stopera, što Hajduk nije odavna radio, pripremio je Katića za libera, Simić i Elez bili su stoperi... Od prve minute ušao je i Filip Krovinović, oporavili su ga na svu silu.

Nije bilo to dobro u prvom dijelu i onda je obavio zamjene u poluvremenu, na slabije izvedbe Sahitija i Biuka ušli su Atanasov i Ljubičić. Popravio je, učvrstio je sredinu terena.

Stvorio je bolje preduvjete da se napadne Rijeku čija obrana nije dobra, jer Rijeka nije prvi put primila tri gola, porozna je u obrani...

Kao šlag na tortu promjena, ubacio je Jana ...

20. travanj 2024 11:03