Hajdukbijeli dragulj

Hajdukovac na posudbi nastavlja zabijati: Marin Ljubičić pogodio i asistirao na premijeri

Piše Sport SD
23. srpnja 2022. - 18:51

Marin Ljubičić zabio je pogodak i asistirao u premijernom nastupu za LASK u austrijskoj Bundesligi čime je u prva dva službena susreta za svoj novi klub već stigao do četiri pogotka na kontu.

Napadač Hajduka na posudbi u LASK-u zabio je posljednji pogodak svoje momčadi u 3:1 domaćoj pobjedi protiv Austrije Klagenfurt u prvom kolu tamošnjeg prvenstva. Ljubičić je zabio za 3:0 u 49. minuti iz blizine na asistenciju Japanca Keita Nakamure.

Ljubičić je odigrao sat vremena i zaradio je i žuti karton. Prva dva gola za LASK zabili su Nakamura u 14. na (pomalo i sretnu) asistenciju Ljubičića i Thomas Goiginger u 28. minuti, dok je počasni gol za goste dao Markus Pink u 89. minuti.

U prvom službenom nastupu za LASK prije tjedan dana u Kupu u 9:1 pobjedi kod niželigaša SC Schwaza L...

15. travanj 2024 06:37