Hajdukova mladost u sred Rima 'nokautirala' Romu

12. prosinca 2011. - 19:55

Juniori Hajduka postigli su sjajan rezultat na otvaranju međunarodnoga turnira u Rimu, pobijedivši domaću Romu s 4:1! Igrači koje vode Mišo Krstičević i pomoćnik mu Stjepan Andrijašević slavili su na startu turnira koji nosi ime pokojnoga pape Ivana Pavla II., Karol Wojtila Cupu.

Mladi hajdukovci poveli su u 40. minuti pogotkom Tomislava Kiša, na 2:0 je prije odlaska na odmor povisio Miro Kovačić. Roma je smanjila na 2:1 u 70. minuti golom Riccija iz jedanaesterca, no “bili tići” su dvojbe riješili pogocima Antonija Milića u 67. i Frane Vladislavića u 85. minuti.

Karol Wojtila Cup podijeljen je u dvije skupine po četiri kluba. Osim Rome, s Hajdukom su još Lazio te izabrana vrsta igrača iz talijanske regije Lazio. Druga utakmica završila je istim rezultatom, Lazio je ...
20. rujan 2024 11:57