Hajdukuvertira na rujevici

Hajdukov Amerikanac zabio za remi u juniorskom Jadranskom derbiju

28. kolovoza 2021. - 15:37

U uvertiri seniorskog Jadranskog derbija koji se u nedjelju igra na Poljudu, mali derbi odigrali su i juniori Rijeke i Hajduka. Ogled 4. kola juniorskog prvenstva odigran na Rujevici završio je rezultatom 1:1 (0:0).

Poveli su domaćini pogotkom Noela Bilića u 47. minuti. To je bio prvi pogodak koji je u ovom prvenstvu primio sastav trenera Marijana Budimira. Izjednačio je Hajdukov Amerikanac 17-godišnji Rokas Pukstas u 73. minuti.

Hajduk je nastupio u sastavu: Silić, Škaričić, Vladušić, Čuić (od 61. Vrcić), Brkljača, Pukstas, Domančić (od 80. Capan), Dominić (od 46. Hrgović), Posinković (od 58. Želalić), Krolo (od 58. Bradarić), Lazar (od 31. Antunović).

Nakon četiri odigrana susreta juniori Hajduka, aktualni prvaci Hrvatske, imaju po dvije pobjede i dva remija, osvo...

19. rujan 2024 18:37