Hajdukprijateljski susret

Ništa bez Livaje: u samo pola sata zabio je dva pogotka i asistirao Dajakuu za prvu pobjedu Hajduka na ovim pripremama

Piše R. R.
5. srpnja 2023. - 16:56

Hajduk je uspio doći do prve pobjede na ovim pripremama, s 3:1 je svladao mađarski MTK. Prvo poluvrijeme neće ostati u nekom pamćenju, nije se Hajduk uspio nametnuti, dosta je bilo dodavanja u zadnjo liniji, kombiniranja iz čega se prema naprijed nije napravilo ništa konkretno. Baš dapače, Mađari su imali bolje prilike, a iz jedne takve akcije njihov kapetan Kata je iskoristio dobro dodavanje Molnara za zgoditk i vodstvo. Pogodili su ivratnicu Mađari na izdisaju prvog poluvremena i to je bilo uglavnom sve.

U nastavku je ritam dosta pao, napravile su se brojne izmjene, a one najvažnije za Hajduk bile su u 60. minuti kada je u igru ušao Marko Livaja. Nakon samo četiri minute na travnjaku asistirao je za Leona Dajakua za poravnanje. I od tada je voda uglvnom išla na mlin Hajduka, ...

05. listopad 2024 22:01