Hajduksupersport hnl

Ništa od velikog pritiska na Dinamo: Hajduk u ludoj utakmici na Poljudu, punoj preokreta remizirao s Istrom

Piše R. R.
7. travnja 2023. - 20:10

Nogometaši Hajduka i Istre 1961 u susretu su 28. kola HNL-a na Poljudu igrali 2-2 (2-2).

Sva četiri pogotka postignuta su u prvom poluvremenu, Hajduk je poveo golom Jana Mlakara (2), Istra 1961 je preokrenula preko Luke Hujbera (19) i Munsefa Bakrara (21), da bi Mlakar (45+1) svojim drugim golom na utakmici postavio konačni rezultat.

Hajduk je agresivno krenuo u utakmicu i ta se agresivnost isplatila već u 2. minuti. Pukštas i Grgić uspjeli su osvojiti loptu na desnoj strani na visini kaznenog prostora gostiju i proslijediti ju do Livaje koji je odmah poslao prizemni ubačaj na pet metara gdje je utrčao Mlakar i prevario Majkića.

No, u razmaku od samo 80-ak sekundi sredinom prvog poluvremena sastav iz Pule je stigao do preokreta. Prvo je Hujber u 19. minuti primio loptu na desnom k...

18. travanj 2024 07:07