Hajdukbravo ljubo

Bivši napadač Hajduka zabio tri lijepa gola i srušio prvaka, pogledajte video

Piše sport sd
12. travnja 2024. - 22:11

Marin Ljubičić oduševio je u utakmici LASK-a i Red Bull Salzburga u ligi za prvaka austrijske Bundeslige. Bivši napadač Hajduka zabio je hat-trick i time svom LASK-u osigurao 3:0 vodstvo.

Ljubičić je golijadu započeo jedanaestercem u 18. minuti da bi svega osam minuta poslije lijepo snašao u petercu na dodavanje Floriana Fleckera. Treći pogodak zabio je u 73. minuti na asistenciju Georgea Bella.

Mladi hrvatski reprezentativac stigao je tako do brojke od sedam ovosezonskih pogodaka u austrijskom prvenstvu, a ta brojka se penje na deset kad uračunamo i pogotke iz Europske lige i kupa.

Ljubičićeve pogotke pogledajte OVDJE.

Utakmica je završila rezultatom 3:1 za momčad iz Linza. Pogodak za gostujuću momčad iz Salzburga u 86. minuti zabio je Nene Dorgeles na asistenciju našeg Luke Sučića.

Red Bull Salzburg trenutno zauzima prvo mjesto doigravanja za austrijskog prvaka, dok je LASK Linz treći na ljestvici od šest klubova.

18. travanj 2024 12:55