Domaći nogometderbi začelja

Zapata i Hadžić donijeli Slavenu zlatne bodove u Puli

6. prosinca 2021. - 20:02

U derbiju začelja 18.kola Prve HNL u Puli su nogometaši Slaven Belupa svladali Istru 1961 s 2-1 (2-0).

Za Istru je strijelac bio Robert Mišković (51), dok su pobjedu Slavenu donijeli Hansel Zapata (18) i Nedim Hadžić (31).

Koprivnički sastav je poveo u 18. minuti pogotkom Kolumbijca Zapate, koji je natrčao na odbijenu loptu nakon udarca Hadžića. Bosanskohercegovački napadač Hadžić upisao se u strijelce u 31. minuti nakon proigravanja Gode.

Činilo se da će to biti rutinska pobjeda Slavena, koji je iskoristio jedine prilike u prvom dijelu, dok su Istrani bili potpuno bezopasni.

Ipak, u 51. minuti Istra je smanjila nakon katastrofalne pogreške Slavenova vratara Suška. Robert Mišković je izveo slobodni udarac uputivši činilo se bezopasan udarac, Sušak je imao loptu u rukama, a...

20. travanj 2024 03:55