Domaći nogometsupersport hnl

Veliko iznenađenje na Šubićevcu: Dinamo doživio poraz, bivši hajdukovac zabio Modrima

11. ožujka 2023. - 20:04

Nogometaši Šibenika osvojili su tri velika boda u borbi za ostanak svladavši na svom Šubićevcu vodeći Dinamo sa 2-1 (2-0) u susretu 25. kola HNL-a.

Šibenčani su do velike prednosti od 2-0 stigli pred kraj prvog poluvremena pogocima Mislava Matića (40) i Ivana Dolčeka (42), dok je u nastavku Stefan Ristovski (64) smanjio na konačnih 2-1.

U prvom poluvremenu suparnici su bili ravnopravni, a nakon nekoliko neiskorištenih situacija s obje strane Šibenčani su u manje od dvije minute dva puta pronašli put do mreže koju je čuvao Livaković.

U 40. minuti Arai je hitrim korakom krenuo ka gostujućim vratima, Baturina ga je zaustavio prekršajem na 40-ak metara od gola. Uslijedio je ubačaj na 10-ak metara od gola, lopta je nakon nekoliko odbijanja pala pred nogu Matiću koji je precizn...

23. travanj 2024 09:24