Domaći nogometsupersport prva nl

Teška i tvrda utakmica u Zmijavcima: Croatia slavila protiv Jaruna

Piše Ante Ujević
16. travnja 2023. - 20:11

Po teškom  i blatnjavom terenu važnu utakmicu u prvenstvu odigrali su u Zmijavcima,  Croatia i Jarun.  Nakon velikog i neugodnog poraza od Rudeša u Zagrebu,  danas je Croatia pokazala borbu i karakter i pobjedom nad Jarunom od 1:0, nastavila pozitivni niz od četiri pobjede zaredom na domaćem terenu.

Pogodak odluke postigao je Mijo Šabić u 63 minuti utakmice.  Utakmica po teškom terenu bila je sve samo ne dosadna. U početku ispitivanje snaga prvih pola sata, prvu prigodu bilježimo u 32 minuti utakmice,  slobodan udarac iz kosa na nekih 25 metara iz kosa,  Mijo Šabić je izvođač,  pucao je parabolom pored živog zida, lopta je išla u bliži kut ali vratar gostiju je paradom obranio vodstvo Croatije.

Igrala se 43 minuta utakmice ponovno je danas ponajbolji igrač utakm...

26. travanj 2024 00:29