Domaći nogometprva hnlž

Splićanke slavile u Zadru, Neretva izborila vrijednu pobjedu na gostovanju

Piše Ivica GJERGJA, Božidar Lovrić
14. listopada 2020. - 07:48

Na samom početku utakmice vidjela se razlika u kvaliteti - ona ovog puta pripada po svemu igračicama Splita.

Već smo u petoj minuti vidjeli lijepo izvedenu akciju veznog reda, Medićka je izbila sam pred vratarku Donata Adamović i zabila za vodstvo. Nakon toga redaju se prigode Splita kao na tekućoj vrpci te do 20. minuta utakmice Split vodi 0:4, što je bilo nemoguće stići.

Do kraja poluvremena domaće igračice su primile još jedan zgoditak, a samo su dva puta ugrozile vratarku gosta Bukovec. U drugom dijelu ista slika na terenu, Split bolji i potentniji i iz dvije prilike postiže dva zgoditka za konačan rezultat, ovog “jednosmjernog” susreta. U svemu zaslužena pobjeda gostujućih igračica.

Nakon dva uvodna poraza igračice Neretve su došle do prve, ali  vrijedne pobje...

16. lipanj 2024 01:54