Slaven Belupo i Hrvatski dragovoljac podijelili bodove

6. svibnja 2022. - 19:58

U prvoj utakmici 34. kola Prve HNL Hrvatski dragovoljac i Slaven Belupo su na stadionu u Kranjčevićevoj ulici igrali 1-1 (1-0).

Domaće je u vodstvo doveo Matija Frigan u 3. minuti, a na konačnih 1-1 poravnao je Ivan Krstanović iz kaznenog udarca u 50. minuti.

Ova gola postignuta su na samim počecima poluvremena, domaći su poveli lijepom akcijom po lijevoj strani, Karrica je proigrao Jurišića koji je ubacio prizemnu loptu na peterac gdje je najbrži bio Frigan. Do poravnanja su gosti stigli nakon što je sudac Kulušić vrlo strogo pokazao na bijelu točku nakon što je lopta pogodila Smolčića u ruku iako je branić domaćih imao ruke iza leđa. Siguran realizator bio je iskusni Krstanović.

Hrvatski dragovoljac je od 8. minute bio s desetoricom jer je zbog dva žuta kartona isklj...

22. travanj 2024 22:52