Serie A: Milan nanio prvi poraz Mourinhovom Interu

29. rujna 2008. - 00:47

Nogometaši Milana svladali su Inter 1-0 u gradskom derbiju Milana, u sklopu 5. kola talijanskog nogometnog prvenstva. Gol odluke, svoj prvi za Milan, postigao je Ronaldinho u 36. minuti utakmice...

Derbi della Madonnina jedan je od najvećih gradskih derbija na nogometnoj karti svijeta, a svoj prvi, trener Intera, Jose Mourinho neće pamtiti po dobrome.

Do ovog kola najuvjerljivija talijanska momčad izašla je na San Siro s namjerom još jednom dokazati moć, no presudio im je sjajan udarac Brazilca u posljednjih desetak minuta prvog poluvremena.

Ipak, čini se da je pogodak nakon dvostrukog dodavanja s reprezentativnim suigračem Kakom postignut iz zaleđa kojeg sudačka trojka nije svirala.

Utakmicu je Inter, kojem je ovo prvi poraz u sezoni, završio s deset igrača, nakon što je Burdis...

21. rujan 2024 12:49