Domaći nogometu ovoj sezoni

Rijeka uvjerljivo do prvog mjesta uz ‘hat-trick‘ Roberta Murića: nakon Livaje on je drugi igrač koji je postigao tri pogotka

4. prosinca 2021. - 19:39

Nogometaši Rijeke zasjeli su na vrh ljestvice HT Prve lige pobijedivši pred svojim navijačima Hrvatski dragovoljac sa 4-1 (2-0), nakon što je do danas vodeći Osijek u prvom dvoboju 18. kola odigrao 1-1 na gostovanju kod Gorice.

Rijeka je do vodećeg pogotka na Rujevici došla u 16. minuti, a strijelac je bio Jorge Obregon. Kolumbijac je u 44. minuti bio dodavač za Roberta Murića koji je preciznim udarcem svladao Šubarića za 2-0. Isti je igrač u 47. minuti iskoristio pogrešku Petra Mamića i postigao svoj drugi pogodak za vodstvo Riječana od 3-0. Zaostatak Hrvatskog dragovoljca smanjio je Vinko Petković golom u 67. minuti, ali je Robert Murić svojim trećim golom, u 80. minuti postavio konačnih 4-1.

Hrvatski dragovoljac je u prvih 15-ak minuta djelovao kao da bi mogao ra...

18. travanj 2024 09:48