Domaći nogometiz var sobe

Nova skandalozna snimka! Igrač Rijeke zabio gol Dinamu, sudac: ‘J*** ti Bog majku, u pi**u ti j*** Bog majku‘

Piše SPORT SD
1. ožujka 2024. - 13:35

Aferi VARleaks ne nazire se kraj, jer kontroverzne snimke ne prestaju izlaziti u javnost. Nova a u nizu je ona s utakmice 24. kola SuperSport HNL-a između Dinama i Rijeke na Maksimiru u kojoj su Modri slavili 1:0 golom Frana Brodića iz kaznenog udarca u 94. minuti.

Riječ je o situaciji iz 48. minute, kada je Mirko Marić postigao gol za vodstvo Rijeke, koji je nakon VAR provjere poništen. Naime, jedan od sudaca nakon postignutog gola kreće žestoko psovati:

"I to je gol, nema faula. J*** ti Bog majku, u pi**u ti j*** Bog majku, a ništa…"

Na snimci je, doduše, teško procijeniti točno o kojem sucu je točno riječ. Glavni sudac utakmice bio je Dario Bel, dok su mu pomoćnici bili Goran Pataki i Marjan Tomas. Četvrti sudac bio je Zdenko Lovrić, a u VAR sobi su bili Igor Pajač i Ivan Mihalj.