Domaći nogometdrama do kraja

Nastavlja se bitka za titulu: juniori Dinama u dramatičnoj završnici došli do pobjede i zadržali prednost nad Hajdukom

Piše SPORT SD
20. svibnja 2023. - 14:09

Juniori Hajduka i Dinama vode veliku bitku za prvaka Hrvatske, a Modri su danas izborili vrlo važnu pobjedu golovima u završnici susreta. U izrazito važnoj utakmici koja bi mogla odlučiti prvaka Hrvatske juniori Dinama su pobijedili Goricu s 3:1.

Gosti su poveli u 38. minuti, a na izjednačenje se čekalo sve do 79. minute. Dinamo je do potpunog preokreta došao sedam minuta kasnije, a za konačnih 3:1 su zabili u zadnjoj minuti susreta.

Hajduk je ranije danas golovima Brajkovića i Vrcića svladao Varaždin u gostima s 2:1.

Dinamo je tako ostao na prvom mjestu s 68 bodova, naspram Hajdukovih 66, ali splitska momčad ima i utakmicu manje.

Do kraja prvenstva juniori Hajduka igrat će protiv Mladosti u Poljudu, te protiv Osijeka i Inkera u gostima. Pobijede li sve tri utakmice, bit ...

31. svibanj 2024 04:36