Domaći nogometisprika navijačima

Mladi dinamovac briljirao cijele sezone, ali sad je u očaju: Nikada si neću oprostiti taj nepromišljeni potez. Nikada

Piše Sport SD
8. svibnja 2023. - 18:46

Ljubljanska Olimpija je u nevjerojatnom finalu slovenskog kupa golom u 131. minuti s 2:1 pobijedila Maribor i tako osvojila ovo natjecanje. Tragičar utakmice bio je nogometaš Dinama Marko Tolić koji je u Mariboru na posudbi.

U 11. minuti sučeve nadoknade regluarnog dijela utakmice Tolić je imao priliku donijeti Mariboru pobjedu iz penala. Odlučio se za panenku, ali golman Olimpije ga je pročitao i lagano ulovio loptu. Tolić se odmah ulovio za glavu, baš kao i njegovi suigrači i trener Damir Krznar koji je u nevjerici promatrao što se događa.

Regularni dio je tako završio 0:0, a Olimpija je povela u 103. minuti golom Justasa Lascikasa. Nemanja Mitrović je 10 minuta kasnije uspio izjednačiti, ali Olimpija je dobila penal nakon duge VAR provjere. S bijele točke je bio siguran Tim...

03. lipanj 2024 03:16