Domaći nogometprvoligaško društvo

Dugopolje remiziralo s Orijentom: mogli su u završnici i do pobjede iako je ovo realan ishod

Piše Miro Podrug/SN
11. veljače 2023. - 20:16

Minuta šutnje za pokojnog počasnog izbornika HNS-a Miroslava Ćiru Blaževića za žrtve razornog potresa u Turskoj i Siriji, prethodila je zaostaloj utakmici jesenskog dijela prvenstva, koja je bila odgođena zbog jake kiše i poplavljenog igrališta.

Za kvalitetniju utakmicu uz igrače je zasigurno potreban i kvalitetniji teren i bolji sudac. Na kraju rezultat realan, premda su domaćini bili bolji do 60. minute, a nakon toga gosti kažnjavaju neefikasne domaćine u 77. minuti, no nedugo zatim iskusni Rodić iz kaznenog udarca pogađa za konačnih 1:1.

Prvih dvadesetak minuta vratari na obje strane bez posla ako se izuzmu dvije rutinske intervencije Zadre nakon nekoliko ubačaja iz kuta igrača Dugopolja, Mekića i Mlinarića. Dugopoljci su imali izglednu prigodu u 29. minuti kada je mlad...

20. travanj 2024 01:16