Domaći nogometprva hnlž

Donatu pobjeda u drami, katastrofalan poraz Neretve na Kantridi

7. rujna 2021. - 07:28

Nogometašice Donata upisale su u prvom kolu Prve lige vrijednu pobjedu kod Agrama 3:2 pogotkom Elizabete Balić tri minute prije kraja susreta. Uz Balić za Zadranke su zabijale Roberta Savčić u 35. i Ina Fridrih u 75. minuti, dok su za zagrebački sastav golove postigle Melani Mihić u 16. i Ana Jakobašić u 77. minuti.

Neretva je s čak 0:12 (0:9) poražena na gostovanju kod Rijeke. Gošće iz Metkovića na Kantridi su zaigrale sa samo osam igračica, a uz izostanke nekih igračica i mladost onih koje su nastupile koje su mahom kadetkinje sve je to skupa rezultiralo katastrofalnim porazom.

Domaći susret viceprvakinja nogometašica Splita s Dinamom je odgođen zbog pojave Covida-19 u redovima sastava iz grada pod Marjanom.

15. lipanj 2024 23:56