Domaći nogometprvenstveni dvoboj

Dinamo u drugom poluvremenu slomio Dragovoljac i zadržao vodeću poziciju u poretku: u četiri dvoboja Modri nisu primili gol od ovog suparnika

3. travnja 2022. - 19:45

U susretu 29. kola Prve HNL Dinamo je na stadionu Maksimir pobijedio Hrvatski dragovoljac sa 2-0, a oba gola "Modri" su postigli u nastavku.

U susretu između aktualnog prvaka i "fenjeraša" bodovi su i prije susreta upisani "Modrima". Posebice što je Dinamo u prva tri međusobna ogleda ove sezone upisao tri pobjede uz 14-0 razliku pogodaka.

Međutim, ovoga puta je Dinamo daleko teže nego što se očekivalo stigao do tri boda.,

Gosti su već u prvoj minuti imali sjajnu priliku, no Karrica i Frigan nisu najbolje reagirali. Dinamo je zaprijetio u šestoj minuti preko Petkovića, no Šubarić nije imao previše problema. Možda i najkonkretniju priliku Dinamo je imao u 33. minuti, no Šubarić je s dvije intervencije spasio Dragovoljac. Prvo je pucao Boškaj, a potom i Andrića.