Domaći nogometsupersport hnl

Derbi začelja: Rijeka slavila u gostima i upisala drugu pobjedu ove sezone

9. listopada 2022. - 19:22

U ogledu dva posljednja kluba na ljestvici HNL nogometaši Rijeke su u gostima svladali Goricu 2-0 (0-0) te time upisali tek drugu pobjedu ove sezone.

Do pogodaka s kojima su napokon upisali pobjedu riječki nogometaši su došli tijekom drugog poluvremena. Prvo je Prince Ampem zabio u 56., dok je u 68. s bijele točke miran i precizan bio Alen Halilović za konačnih 2-0.

Od samog početka obje su se momčadi postavile posve otvoreno. I jedni i drugi su tražili pobjedu jer bod iz ove utakmice nije im puno pomagao u njihovim nastojanjima da napuste donji dom ljestvice.

U prvom poluvremenu bolje je djelovala Rijeka, a najistureniji igrači, Ampem, Halilović i Vučkić, bili su prilično razigrani. No, nekoliko dobrih situacija pred domaćim vratima tijekom prvog dijela nisu donijele pogodak. Na...

20. travanj 2024 13:53