Borilački sportovimilimetar do zlata

Presretni Ivan Šapina: Cijelo vrijeme sam davao sve od sebe i pokazivao kako nikada nije gotovo

31. svibnja 2023. - 21:12

- Cijelo vrijeme sam davao sve od sebe i pokazivao kako nikada nije gotovo, rekao je hrvatski tekvondo reprezentativac Ivan Šapina koji je na Svjetskom prvenstvu u Bakuu osvojio srebrnu medalju u kategoriji do 87 kilograma.

Već trećeg dana natjecanja na prvenstvu hrvatski tekvondaši i tekvondašice ispunili su reprezentativnu normu i osvojili drugu i treću medalju. Nakon bronce olimpijske pobjednice Mateje Jelić izborene u utorak, srijeda je za hrvatsku reprezentaciju bila još plodonosnija.

Osim srebrnog Šapine, u kategoriji do 49 kilograma 18-godišnja Bruna Duvančić je osvojila brončanu medalju. U toj težinskoj skupini svojedobno se, s tri europska zlata, okitila Lucija Zaninović.

Srčani Ivan Šapina, primjer iznimno karakternog borca, izvlačio se iz mnogih problema i provlač...

27. rujan 2024 16:21