OstaloEurokup Istra

Još jedan uspješan nastup karatista Šibenika: Brončane medalje osvojili Ramljak i Mileta

Piše šibenski.hr
14. studenog 2021. - 10:35

Još jedan uspješan vikend je iza članova Karate kluba Šibenik 1066. Naime, u Poreču je održan Eurokup Istra 2021. za sve uzraste u katama i borbama, koji je ujedno jedan od tri izborna turnira za Europsko prvenstvo, koje će biti održano u veljači (Češka).

Šibenski karate klub predstavljala su četiri natjecatelja u uzrastu kadeta, juniora i mlađih seniora u borbama. Oni su uspjeli osvojiti čak dvije medalje u konkurenciji od ukupno 557 natjecatelja iz 84 kluba, okupljenih iz šest zemalja.

Toma Mileta

Karlo Ramljak izborio je brončano odličje u kategoriji kadeta do 52 kg, dok je njegov klupski kolega Toma Mileta u kategoriji juniora do 76 kg također osvojio brončanu medalju.

Natjecale su se još i Marija Radnić u kategoriji kadetkinja do 54 kg (5. mjesto) i Lucija Mileta u kategoriji juniorki plus 59 kg, no ovaj se put, nažalost, nisu uspjele popeti na postolje. Natjecatelje je pratio trener Ivan Zoričić.

23. travanj 2024 19:31