Pomladak slavio na Šubićevcu: juniori Šibenika pobjedili Hajduk rezultatom 2:0

Igralište: Šubićevac

Sudac: Ivan Vukančić (Benkovac)

Strijelci: 1:0 Valins Vieira (40), 2:0 Grgas Grando (90+4)

Hajduk: Bezeljak, Hrastović (od 86. Perajica), Skelin, Mlačić, Milišić (od 76. Krstanović), Hodak, Vojvodić (od 46. Fridl), Kajtazi, Skoko (od 46. Lončar), Zudin (od 60. Omeragić), Brajković.

Juniori Hajduka poraženi su na gostovanju u Šibeniku rezultatom 2:0. Domaćin je poveo u 40. minuti, nakon ubačaja s desne strane najbolje se snašao Moises Valins Vieira i udarcem glavom svladao Raula Bezeljaka.

U nastavku su Bijeli pokušavali doći do izjednačenja, trener Zlatko Jerković izvršio je četiri izmjene, pokušalo se i sa slanjem stopera u protivnički šesnaesterac, ali nije bilo rezultata. U četvrtoj minuti sudačke nadoknade Šibenik je i povećao vodstvo, u gužvi se najbolje snašao Jan Grgas Grando i udarcem iskosa postavio konačan rezultat.

05. listopad 2024 20:13